Bezpłatne szkolenia on-line dla nauczycieli

8 listopada 2021

PRECOBIAS_1_1200x1200px-002

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli, edukatorki i edukatorów oraz pracowników socjalnych do skorzystania z bezpłatnego szkolenia on-line w ramach projektu PRECOBIAS.

PRECOBIAS to realizowany ze środków Komisji Europejskiej projekt zapobiegania radykalizacji młodych ludzi w internecie poprzez zwiększenie ich świadomości dotyczącej powszechnych błędów poznawczych (Prevention of Youth Radicalisation Through Self-Awareness on Cognitive Biases) i jest skierowany do wszystkich osób pracujących z młodzieżą którzy chcą zrozumieć jak przebiega proces radykalizacji i jak można jemu przeciwdziałać.

W ramach programu zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia on-line realizowanego w języku polskim, które kończy się uzyskaniem certyfikatu sygnowanego przez Uniwersytet Ludwika i Maksymiliana w Monachium oraz Uniwersytet w Gandawie. Więcej TUTAJ