Uroczystości, wydarzenia, spotkania, eventy

27 października 2023 r. Obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku.
50 lat minęło! Serdeczne gratulacje dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Dziękujemy za zaproszenie

7 czerwca 2023 r. Uroczystość nadania Szkole Podstawowej nr 11 w Słupsku imienia Mikołaja Kopernika oraz przekazania sztandaru.
Gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 11 w Słupsku na uroczystości nadania imienia Mikołaja Kopernika oraz przekazania sztandaru.
Wspaniale przygotowana uroczystość. Gratulujemy i dziękujemy za zaproszenie

6 czerwca 2023 r. Wybory w Ognisku ZNP w Gminie Główczyce.
Wybory w Ognisku ZNP w Główczycach należącym od 1 czerwca do Oddziału ZNP w Słupsku. Gratulujemy wyboru Kol. Wiesławie Domańskiej na Prezesa Ogniska i dziękujemy za dotychczasową współpracę.
Wśród członków nowo powołanego zarządu znalazł się Kol.Jerzy Horbacz były prezes Oddziału. Miło było znowu się spotkać. Gratulujemy Wszystkim i witamy w Oddziale ZNP w Słupsku

6 czerwca 2023 r. Jubileusz 40-lecia Przedszkola Miejskiego nr 24 „Słupski Niedźwiadek Szczęścia” w Słupsku.
Dziękujemy za zaproszenie. Było pokoleniowo, bardzo sympatycznie i wzruszająco. Gratulacje dla całej społeczności PM 24 „Słupskiego Niedźwiadka Szczęścia”

5 czerwca 2023 r. Wybory w Ognisku ZNP w Gminie Słupsk.
Witamy w gronie naszego Oddziału, członków Ogniska ZNP Gmina Słupsk. Dziękuję za współpracę dotychczasowej Prezesce Oddziału ZNP Gmina Słupsk Kol. Małgorzacie Zagdan-Dymek i gratulujemy Kol. Dominice Dadan- Rzeszutek wyboru na funkcję Prezeski Ogniska ZNP w Gminie Słupsk oraz Kol. Małgorzacie Zagdan-Dymek i Marcie Kuczmie wyboru do Zarządu Ogniska

31 maja 2023 r. Wybory władz w Ognisku ZNP w Potęgowie.

Witamy członków byłego Oddziału ZNP w Potęgowie w szeregach naszego Oddziału. 31 maja 2023 r. odbyły się wybory w Ognisku ZNP w Potęgowie. Anna Jagielska uzyskała poparcie członków swojego Ogniska i będzie dalej pełnić funkcję Prezeski. Było merytorycznie i sympatycznie. Gratulujemy Wszystkim wybranym i dziękujemy za spacer po szkole.

30 maja 2023 r. Gościliśmy dzisiaj w Redzikowie na Dniu Otwartej Szkoły połączony z obchodami Dnia Kadeta.

Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor Anecie Pietrowskiej- Śnieguli za zaproszenie na tę podniosłą uroczystość oraz możliwość zwiedzenia Izby Pamięci 28 Słupskiego Pułku Lotnictwa Myśliwskiego. Gratulujemy wyróżnionym kadetom.

25 maja 2023 r. Uczestniczyliśmy w wyborach władz w Ognisku ZNP w Smołdzinie.
Zakończył się pewien etap i rozpoczął kolejny. Były podziękowania dla władz byłego Zarządu Oddziału oraz Prezeski Joasi Jóźwiak- Mastalerz. Asiu, dziękujemy za lata merytorycznej współpracy i gratulujemy ponownego wyboru, tym razem na prezesa Ogniska. Witamy w strukturze Oddziału ZNP w Słupsku.

12 października 2021 r. Spotkanie autorskie z Bogumiłą Skomoroko

Skomoroko do księgi