Aktualności

Facebook

Spotkania wigilijne

15 grudnia 2021 r. Odbyło się spotkanie wigilijne członków Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Słupsku. 

Zarząd OSEiR na czele z Gabrielą Polkowską – przewodniczącą zorganizował cudowne spotkanie wigilijne dla emerytowanych członków ZNP. Nie było tradycyjnego składania sobie życzeń, uścisków, wszystko odbyło się zgodnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jednak to nie wpłynęło na atmosferę podczas uroczystości, było dużo śmiechu, radosnych wspomnień i opowieści, wspólnego odśpiewania kolęd.

Swoją obecnością uświetniła spotkanie Prezes Oddziału ZNP w Słupsku Gabriela Bereżecka, która w imieniu Zarządu Oddziału złożyła życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i wręczyła na ręce Zarządu Sekcji kosz upominkowy.

Honorowym gościem była Pani Anna Czerny-Marecka, której podziękowano za obecność na spotkaniu. Od wielu lat uczestniczył w nich przyjaciel Sekcji Pan Zbigniew Marecki. Mamy nadzieję, że Pani Marecka będzie kontynuowała tę tradycję uczestnicząc w wszystkich kolejnych spotkaniach.

Członkowie Zarządu Sekcji wręczyli wszystkim obecnym mikołajkowe upominki, a Pani Alicja Mikucka własnoręcznie wykonane pierniczki. Były piękne i bardzo smaczne. Gorące podziękowania dla Pani Alicji!

O spotkaniu można przeczytać również na gp24.pl


20 grudnia 2019 r. Spotkanie opłatkowe czynnych członków ZNP oraz pożegnanie osób odchodzących na emeryturę.


11 grudnia 2019 r. W świątecznym już nastroju odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie członków Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Słupsku. Było uroczyście i rodzinnie…


15 grudnia 2018 r. Spotkanie opłatkowe Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów.

 


18 grudnia 2018 r. Spotkanie wigilijne członków ZNP oraz pożegnanie przechodzących na emeryturę.

 


13 grudnia 2017 r. Spotkanie wigilijne członków Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów.


6 grudnia 2017 r. Spotkanie wigilijne.

Spotkanie członków ZO oraz Prezesów Ognisk w Restauracji „Browaria”. Spotkanie wigilijne, jubileusze pracy zawodowej członków ZNP i przechodzących na emeryturę. Wręczono pamiątkowe dyplomy oraz upominki. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu SEiR, którzy wręczyli zaproszenia do sekcji dla osób przechodzących na emeryturę.