Aktualności

Facebook

Zloty pracowników oświaty

16 czerwca 2018 r. odbył się IV Pomorski Zlot Pracowników Oświaty ZNP w Łebie.

W zlocie uczestniczyło 38 członków naszego Oddziału. Zarząd Oddziału ZNP w Łebie oraz Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP przygotowali szereg atrakcji. Mogliśmy zwiedzić miasto z przewodnikiem, wziąć udział w zawodach sportowych i integrować się z członkami pozostałych oddziałów Okręgu Pomorskiego ZNP. Jak zwykle wszyscy dobrze się bawili! Dziękujemy!


23 września 2017 r. III  Pomorski Zlot Pracowników Oświaty ZNP w Słupsku.

Organizatorem III Zlotu był Oddział ZNP w Słupsku wspólnie z Okręgiem Pomorskim ZNP. Miejscem zlotu był Leśny Kot w Lasku Północnym w Słupsku. Około 300 uczestników z całego województwa bawiło się wspólnie przy muzyce, uczestniczyło w zabawach i sportowej rywalizacji. Obejrzeli również pokaz sztuk walki. Gdyńscy związkowcy wzięli udział w zawodach Nordic Walking rozegranych na dystansie 6 kilometrów w słupskim Lasku Północnym, śmiesznym torze przeszkód i zawodach łuczniczych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe monety „Dwumiasta – Ustki i Słupska”. Wyjazd do Słupska był także okazją do zwiedzenia miasta i wizyty w Muzeum Pomorza Środkowego.

Główni sponsorzy Zlotu: firma Engie ze Słupska, Promodesign, Muzeum Pomorza Środkowego, CIT, Spartans, WZSP, SZS -– dziękujemy!